Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprasza na Narodową Wystawę Rolniczą z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, która odbędzie się w dniach 30 listopada – 2 grudnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Pronar, jako największy producent maszyn rolniczych w Polsce, zaprezentuje swoje maszyny w pawilonie 8A.

Wystawa będzie okazją do przypomnienia historii i tradycji, a także przedstawienia koncepcji współczesnej wsi, która przez lata bardzo się zmieniła i przybrała nowoczesne oblicze. W to świetnie wpisuje się Pronar – światowy lider, który na rynku jest już od 30 lat.

Podczas Narodowej Wystawy Rolniczej pokazane zostaną przyczepa samozbierająca do transportu biomasy PRONAR T400R. To nowoczesne rozwiązanie dające olbrzymie oszczędności w procesie przewożenia masy do punktów jej magazynowania lub przetwarzania. Skrzynia ładunkowa o pojemności 40 m3 stawia ją wśród najbardziej pojemnych przyczep dostępnych na rynku. Na wystawie zaprezentowany zostanie także ciągnik PRONAR P6, który przypomina, że firma z Narwi potrafi produkować traktory o dużej mocy.

Rangę wydarzenia podnoszą zaproszeni goście. Swój udział na Narodowej Wystawie Rolniczej potwierdzili już Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda oraz Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Krzysztof Ardanowski. Obydwaj wezmą udział w otwarciu wystawy 30 listopada o godz. 10:00. Godzinę później będą zwiedzać przygotowane stoiska.

Wszystkich zainteresowanych zobaczeniem ekspozycji Pronaru zapraszamy do pawilonu 8A na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wystawa będzie czynna codziennie w godzinach 10:00-17:00, wstęp wolny.