Pronar cementuje swoje pierwsze miejsce na rynku sprzedaży przyczep. Udział firmy z Narwi w rejestracjach nowych przyczep sięgnął w marcu 52 proc. umacniając jej miejsce na pozycji niekwestionowanego lidera.

W marcu 2018 roku zarejestrowano 229 przyczep Pronaru – podaje firma analityczna Martin & Jacob, powołując się na dane z Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców. W ujęciu miesięcznym jest to skok aż o 112 proc. W stosunku do analogicznego okresu w 2017 roku liczba rejestracji wzrosła o 49 proc. Takie dane napawają optymizmem na kolejne miesiące. Wyraźnie bowiem widać rosnący trend.

Świetne wyniki sprzedaży to wyraźny znak, że przyczepy Pronaru są uznawane przez klientów za produkty wysokiej jakości, a ich ceny są konkurencyjne. Kupujący mogą wybierać spośród 120 modeli, które mają długą listę opcji pozwalających na dopasowanie konkretnego egzemplarza do potrzeb coraz to bardziej wymagających klientów.

Pronar jest liderem sprzedaży przyczep w Polsce niezmiennie od 2003 roku. Taka pozycja jest niezwykle nobilitująca, ale i mobilizująca do dalszej, wytężonej pracy oraz wsłuchiwania się w zmieniające się potrzeby rynku.