Złoty Medal MTP Wybór Konsumentów za Mobilny Rozdrabniacz Wolnoobrotowy PRONAR MRW 2.1010

Już po raz kolejny Pronar został wyróżniony. W 2015 roku odbieraliśmy statuetkę Złoty Medal – Wybór Konsumentów za mobilny przesiewacz bębnowy MPB 18.47, teraz takim samym prestiżowym wyróżnieniem został uhonorowany mobilny rozdrabniacz wolnoobrotowy PRONAR MRW 2.1010.

pronar_MTP-wybor-konsumentow-2017-1

Podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich Pol-Eko-System 2016, mobilny rozdrabniacz wolnoobrotowy Pronar MRW2.1010 został nagrodzony Złotym Medalem MTP, jedną z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku. Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji – plebiscyt Złoty Medal – Wybór Konsumentów, w którym o zwycięzcy decydują zwiedzający i internauci.

pronar_MTP-wybor-konsumentow-2017-2

Głosowanie odbywa się w czasie targów, gdzie swoje głosy można oddawać na specjalnie przygotowanych stoiskach w Strefach Mistrzów oraz jeszcze przez miesiąc po zakończeniu targów na stronie internetowej.

Na mobilny rozdrabniacz wolnoobrotowy Pronar MRW2.1010 oddano 50 % głosów, co potwierdza jego jakość, innowacyjność i niekwestionowaną pierwszą pozycję na rynku.