5 czerwca Fabryczny Punkt Sprzedaży w Koszarówce witał swoich klientów podczas Dnia Otwartego.

To była udana impreza

Takiego zdania byli uczestnicy biorący udział w kolejnym już z kolei Dniu Otwartym w FPS Koszarówka. Pierwsi goście odwiedzili nas przed godziną 9.00, a grono uczestników systematycznie się powiększało osiągając w szczytowym momencie liczbę około 300 osób.

Na uczestników czekały liczne atrakcje. Na placu obejrzeć można było nowe modele maszyn dostępne w asortymencie firmy. Największym zainteresowaniem cieszył się rozrzutnik obornika NV161/1 i przyczepa belowa T028KM (przyczepa z hydraulicznie podnoszonymi i opuszczanymi ścianami bocznymi).

Dużą rzeszę zainteresowanych zgromadził pokaz owijania bel owijarką z elektronicznym sterowaniem, która jest jedną z nowości w asortymencie firmy Pronar. Na najmłodszych czekały lody, stolik z malowankami i kolorowa kreda, dzięki której kostka brukowa placu FPS Koszarówka zamieniła się w prawdziwe dzieło sztuki.

Podczas gdy dzieci malowały dorośli mogli poświęcić swój czas na obejrzenie szczegółowo interesujące ich  maszyny w asyście obsługujących imprezę pracowników firmy Pronar. Wszyscy świetnie się bawili i późnym wieczorem opuścili Fabryczny Punkt Sprzedaży w Koszarówce w dobrych nastrojach.

Fabryczny Punkt Sprzedaży w Koszarówce dziękuje wszystkim za przybycie i już dziś zaprasza na Dzień Otwarty 2017.

Kontakt z FPS Koszarówka

Fotogaleria: