W dniach 7-11 listopada 2018 r. we włoskim mieście Bolonia odbyła się kolejna edycja targów rolniczych EIMA. Firma Pronar już po raz drugi uczestniczyła w nich jako wystawca.

Pokazane produkty reprezentowały przekrój zdolności produkcyjnych i myśl technologiczną naszej firmy. Były też specjalnie wyselekcjonowane pod kątem klientów z rynków: włoskiego i zamorskich. Stąd  na stoisku znalazły się różne rozmiary kół spawanych, specjalnie zaprojektowane na targi koło wąskie prezentujące wachlarz możliwych konfiguracji (połączenie tarczy z obręczą) do opryskiwaczy, osie, profile burtowe do produkcji przyczep oraz nowości w naszej ofercie – zawieszenie typu boogie oraz listwy tnące.

Każdy eksponat otrzymał inne wykończenie kolorystyczne i pomimo różnych kolorów, całość prezentowała się imponująco. Fakt ten nie uszedł uwadze konkurencji, których przedstawiciele odwiedzili stoisko Pronaru już pierwszego dnia targów, wystawiając tym samym najlepsze świadectwo wiodącej pozycji naszych produktów na rynku.

Uczestnictwo w targach miało spełnić kilka celów. Nadrzędnym było oczywiście pozyskanie nowych klientów i  zamówień od  aktualnych odbiorców. Dodatkowo chcieliśmy przybliżyć markę Pronar i rozwiązania technologiczne firmy z Narwi szerszemu gronu użytkowników końcowych. Środkiem do uzyskania tego efektu było doskonale zaprojektowane stoisko. Zdecydowanie wyróżniało się na tle konkurencyjnych firm. Poza aspektem czysto estetycznym, stoisko Pronaru w sposób precyzyjny przedstawiało zalety znajdujących się tam produktów. W rezultacie cieszyło się niesłabnącym zainteresowaniem przez cały okres trwania targów. Handlowcy Pronaru odbyli ponad 150 spotkań z nowymi, potencjalnymi klientami. Zasięg geograficzny przybyłych gości robi wrażenie. Produkty Pronaru zainteresowały kontrahentów z tak odległych zakątków kuli ziemskiej jak Nowa Zelandia, Korea Południowa, Izrael, Meksyk czy Chile.

By uznać targi za 100% sukces pozostaje przekuć bezwzględnie pozytywne rozmowy i spotkania targowe na kolejne zamówienia. Będzie to już zadanie dla całego zespołu działu handlowego kół tarczowych firmy Pronar.