Fabryczny Punkt Sprzedaży w Jaszczołtach, podobnie jak Andrzejewo, też odniósł sukces.

W tym roku aura sprzyjała, dzięki czemu Fabryczny Punkt Sprzedaży w Jaszczołtach może pochwalić się niebywałą frekwencją.

Już o godzinie 9 rano pierwsi klienci zawitali do naszego punktu. Biorąc pod uwagę to, iż rolnicy są praktycznie przed pierwszym pokosem trawy szczególny nacisk położyliśmy na sprzęt do zbioru zielonek.
Pokazaliśmy pełną gamę kosiarek, zgrabiarek i przetrząsaczy. Zwiedzający mogli również zobaczyć nowy model przyczepy objętościowej T400R, flagowe, dobrze doposażone  pozostałe modele przyczep oraz ciągnik Pronar 5340 oraz ciągniki Kioti. Jak to na dniach otwartych bywa można było wszędzie zajrzeć, przetestować  sprzęt, uzyskać pełne informacje o parametrach technicznych maszyn oraz  różnych możliwościach ich zakupu. Tylko w tym dniu obowiązywał dodatkowy rabat na wszystkie maszyny.  Liczne atrakcje dla dzieci, pokazy pracy maszyn sprawiły, że niektórzy gości spędzili z nami cały dzień.

Dzień Otwarty to szansa na bezpośrednie spotkanie z naszymi nowymi klientami, umocnienie relacji z obecnymi oraz możliwość zrozumienia i określenia potrzeb naszych potencjalnych odbiorców.  Natomiast  setki uśmiechów, które towarzyszyły wszystkim w niedzielne popołudnie sprawiły ogromną radość naszym pracownikom, którzy wnieśli dużo pracy i serca w zorganizowanie Dnia Otwartego oraz dodały energii do dalszej pracy.

Fabryczny Punkt Sprzedaży w Jaszczołtach- kontakt

Do zobaczenia za rok…

a dziś Fabryczny Punkt Sprzedaży w Jaszczołtach zaprasza do obejrzenia zdjęć i dziękuje wszystkim za przybycie: