Fabryczny Punkt Sprzedaży w Andrzejewie jako pierwszy w tym roku zorganizował Dzień Otwarty. 1 maja ponad 400 osób odwiedziło nasz FPS. Pełna gama maszyn Pronar, możliwość ich wypróbowania, wymiany uwag i doświadczenia w ich użytkowaniu przyciągnęły rolników z okolic Andrzejewa. Nasi przedstawiciele udzielali niezbędnych informacji na temat produktów marki Pronar, odpowiadali na pytania dotyczące naszych produktów. W dniu otwartym obowiązywał dodatkowy rabat na zakup maszyn, z którego mógł skorzystać każdy, kto złożył w tym dniu zamówienie.

Dla dzieci przewidziane były gry i zabawy, chętni mogli narysować pracę do konkursu „Pronar oczami dziecka” i zostawić ja bezpośrednio w FPS. Dorośli mogli wziąć udział w konkursie precyzyjnej jazdy ciągnikiem. Trzeba było po określonym torze przejechać traktorem, tak by z zawieszonego na TUZ przednim wiadra nie wylała się woda. Wielu gości próbowało, jednak przejazd „bez kropli” udał się nielicznym. Wszyscy uczestnicy konkursu dostali dyplomy uznania, zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe. Uczestnikom gratulujemy odwagi, a zwycięzcom wygranych.

Fabryczny Punkt Sprzedaży w Andrzejewie dziękuje wszystkim za przybycie i zaprasza na kolejne Dni Otwarte, które na pewno będą za rok.

Fabryczny Punkt Sprzedaży w Andrzejewie- kontakt

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: