Nasza inwestycja w Siemiatyczach znalazła się w wąskim gronie laureatów plebiscytu „Podlaska Marka Roku”. Kapituła tego najbardziej prestiżowego konkursu w regionie uznała centrum wystawowe za najważniejsze przedsięwzięcie biznesowe roku.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się wczoraj wieczorem (11.05) podczas uroczystej gali zorganizowanej w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Prezes Pronaru odebrał ją osobiście.

Dziękuję bardzo kapitule za wybranie właśnie nas – mówił Sergiusz Martyniuk, prezes Rady Właścicieli Pronaru. –  Jesteśmy ponad 30 lat na rynku, w 80 krajach na całym świecie, mamy 3 tysiące pracowników i idziemy po kolejny tysiąc – zapowiedział.

Podlaska Marka Roku to plebiscyt organizowany od 2004 r. Jego celem jest wyłonienie przedsięwzięć istotnych z punktu widzenia promocji województwa w kraju i poza jego granicami. Zwycięzców wyłania kapituła  konkursowa, składająca się m.in. ze specjalistów ds. jakości, gospodarki, marketingu i turystyki. Nagroda jest obecnie przyznawana w dziewięciu kategoriach.


Jej przyznanie zbiega się w czasie  z rocznicą otwarcia centrum wystawowego. Inwestycja, która w założeniu miała być alternatywą dla drogich targów za granicą i w ich miejsce przyciągać gości do firmy okazała się przysłowiowym strzałem w „10”. Licznik odwiedzin coraz bardziej przyspiesza, a na samej ekspozycji można podziwiać coraz więcej nowości. Niemały w tym udział ma infrastruktura i flota powietrzna firmy, gdyż spora część gości przybywa do niej właśnie samolotami Pronaru.