W dniach od 21 do 23 czerwca odbyły się największe w Niemczech plenerowe targi maszyn i urządzeń  komunalnych. W tym czasie specjaliści z branży mieli okazję zapoznać się z nowymi technologiami i rozwiązaniami, zobaczyć nowości produktowe oraz na żywo obejrzeć pokazy pracy sprzętu.

Jak zawsze nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Pokazaliśmy pełną ofertę maszyn komunalnych takich jak:  ciągniki w wersji komunalnej, przyczepy, posypywarki, zamiatarki drogowe, pługi do odśnieżania, wysięgniki, kosiarki bijakowe, ładowacze zawieszane, odśnieżarki i wiele innych. Każdy kto nas odwiedził, znalazł interesujący go sprzęt. Nie zabrakło również nowych modeli maszyn, a także co najważniejsze – bestsellerów sprzedażowych.

Jako czołowy polski  producent maszyn komunalnych wykorzystaliśmy targi DEMO PARK, aby pokazać światu nasze najnowsze osiągnięcia i jednoznacznie potwierdzić jakość, niezawodność i nowoczesność maszyn Pronaru. Udowodniliśmy, że polski produkt ma swoje miejsce zarówno na rynku europejskim jak i światowym.

 

Zapraszamy do fotogalerii