Wspólne świętowanie – uroczystość 30-lecia firmy Pronar

Zapraszamy na obchody 30-lecia firmy Pronar – Regulamin Imprezy Plenerowej

W dniach od 14 do 16 czerwca organizujemy w Narwi uroczyste obchody 30-lecia firmy Pronar. Przybędzie na nie kilka tysięcy gości, wśród nich m.in. przedstawiciele władz państwowych, samorządowych, partnerów biznesowych, a także pracownicy i przyjaciele firmy.

Świętowanie jubileuszu jest okazją do prezentacji osiągnięć Pronaru, który w ciągu 30 lat stał się przedsiębiorstwem o globalnym zasięgu, eksportującym swoje produkty do ponad 60 krajów. Firma cieszy się ugruntowaną pozycją na wielu rynkach zagranicznych, będąc też polskim liderem branży rolniczej, komunalnej i recyklingowej. Rokrocznie otrzymuje liczne nagrody i wyróżnienia, a będąc przedsiębiorstwem z całkowicie polskim kapitałem w różnego rodzaju rankingach niejednokrotnie jest klasyfikowana wyżej niż światowi giganci.

30 lat istnienia Pronaru i wizyty wielu gości dadzą sposobność do prezentacji wszystkiego, co w firmie najlepsze. Zademonstrowane zostaną maszyny i elementy produkowane w siedmiu fabrykach Pronaru. Na terenach wystawowych pokazanych będzie niemal 500 maszyn z różnymi konfiguracjami wyposażenia, wśród nich: ciągniki, wiele modeli przyczep, rozrzutników, wozów paszowych, maszyny tworzące linię do zagospodarowania zielonek i zadawania paszy oraz maszyny komunalne, recyklingowe i leśne.

Różnorodność i rozmach produkcyjny Pronaru zaprezentują wydziały: Pneumatyki i Hydrauliki, Produkcji Osi i Układów Jezdnych, Kół Tarczowych i Hurtownia Wyrobów Hutniczych. Wszystkie one odgrywają bardzo ważne role w procesach produkcyjnych. Powstają w nich elementy zapewniające wysoką jakość maszyn, na które Pronar udziela 24-miesięcznej gwarancji. Sukcesy Pronaru w Polsce i za granicą są wspomagane przez specjalistów Centrum Badawczo-Rozwojowego i Wydziału Wdrożeń, które dbają o wprowadzanie nowych modeli maszyn i modernizację już wytwarzanych.

Z okazji 30-lecia firmy Pronar odbędzie się wystawa podsumowująca dotychczasową działalność. Będzie to znakomity moment do refleksji i wspomnień. Oglądane materiały będą z pewnością tematami wielu dyskusji przybyłych gości. Trzydniowe święto wypełnią m.in. występy zespołów artystycznych oraz tanecznych, a także pokazy ogni i fajerwerków.