W dniach 11-13 czerwca 2017r. odbyły się w Niemczech w Eisenach targi techniki komunalnej Demopark. Sprzyjająca aura sprawiła, że targi odwiedziło ponad 40.000 osób bezpośrednio związanych z branżą komunalną czyli dealerzy sprzętu, przedstawiciele gmin i komun oraz firm zajmujących się utrzymaniem dróg a także osoby zajmujące się pielęgnacją terenów zielonych i pól golfowych. Na takiej wystawie nie mogło oczywiście zabraknąć firmy PRONAR prezentującej bogatą paletę urządzeń i maszyn komunalnych.

Firma PRONAR po raz kolejny prezentowała swoje najnowsze produkty komunalne i podobnie jak dwa lata temu był to duży sukces firmy z Podlasia. Na stoisku Pronaru zwiedzający mieli możliwość obejrzenia najnowszych maszyn w większości prezentowanych w połączeniu z nośnikami i oferujących kompletne rozwiązania. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się „zestaw budowlany” – ciągnik JCB Fastrack w połączeniu z zamiatarką ZM-2300M oraz największą w ofercie Pronaru przyczepą hakową T-386 nie pozawalał przejść obojętnie obok stoiska. Na ciągnikach o mocy od 40 do 180 KM zaprezentowaliśmy kosiarkę bijakową z przesuwem bocznym, kosiarkę bijakową z koszem oraz zestaw zimowy z najnowszym pługiem PUV-3600HD oraz posypywarką HZW-200. Oczywiście nie mogło zabraknąć całej palety wysięgników oraz największej w ofercie naszej firmy odśnieżarki wirnikowej OFW 2.6. Posypywarka SPT-70 oraz pług samochodowy PUS-S36 zagregowane na najnowszym modelu ciężarówki Mercedes oraz pług boczny PUB-S32 uzupełniały ofertę sprzętu marki Pronar. Jakość wykonania, solidność oraz bardzo duży wachlarz możliwości doposażenia wg. indywidualnych potrzeb klienta to najczęstsze opinie jakie dało się usłyszeć od odwiedzających.

Zarówno design jak i solidna konstrukcja w połączeniu z przystępną ceną, przyciągnęły do stoiska Pronaru szerokie grono zwiedzających. Targi zaowocowały zawarciem licznych kontraktów oraz nawiązaniem wielu kontaktów z klientami zainteresowanymi zakupem maszyn komunalnych firmy Pronar.