Konkurs


Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w wyjątkowym konkursie, organizowanym pod hasłem „Jeśli przyczepa, to Pronar”, w którym do wygrania jest ponad 30 wartościowych nagród na czele z przyczepą rolniczą PT606 wraz dodatkowym wyposażeniem. Listę nagród uzupełniają rowery górskie, tablety, myjki ciśnieniowe, wkrętarki oraz loty szybowcem nad Narwią. Konkurs ma otwartą formułę – dla wygody ujęliśmy całą procedurę w formie krótkich pytań i odpowiedzi.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?  Każda osoba (np. rolnik) lub firma – warunek to zakup maszyn Pronar na kwotę od 10 000 zł w złożonym zamówieniu.

CO MUSI ZROBIĆ UCZESTNIK? Wypełnić formularz, w którym poza danymi i ankietą znajduje się miejsce na wymyślone przez uczestników hasło promocyjne marki Pronar. Najlepsze oceni i nagrodzi Kapituła Konkursu.

JAK OTRZYMAĆ FORMULARZ? Diler lub Fabryczny Punkt Sprzedaży Pronar musi dostarczyć kopertę z maszynami przy odbiorze maszyn.

CZY MUSZĘ WYSYŁAĆ ZGŁOSZENIE? Dealerzy oraz Fabryczne Punkty Sprzedaży odbiorą wypełnione formularze od uczestników i przekażą do siedziby Pronar Sp. z o.o.

KIEDY DOWIEM SIĘ, CZY WYGRAŁEM? Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w marcu 2021. Wówczas Kapituła Konkursu wyłoni najlepsze hasła, po czym Pronar Sp. z o.o. skontaktuje się bezpośrednio z laureatami.

KIEDY ZOSTANĄ WRĘCZONE NAGRODY? Uroczyste wręczenie nagród zaplanowano na kwiecień 2021 r. Dokładny termin podamy wczesną wiosną, gdyż organizacja gali finałowej będzie uzależniona od sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Formularz zgłoszenia do konkursu – Jeśli przyczepa, to Pronar”

konkurs Jesli przyczepa, to Pronar

FORMULARZ ZGŁOSZENIA - CZĘŚĆ I

WYPEŁNIA ROLNIK - OSOBA FIZYCZNA

Nazwisko:

Imiona:

Adres zamieszkania:

Adres email:

Telefon:

WYPEŁNIA OSOBA REPREZENTUJĄCA FIRMĘ

Nazwa firmy:

NIP:

Siedziba firmy:

Adres email:

Telefon:

Hasło konkursowe dla marki PRONAR:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Pronar Sp. z o. o. informacji handlowych, oraz materiałów o treści marketingowej na podany w zgłoszeniu adres e-mail.

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Pronar Sp. z o.o. połączeń telefonicznych z informacjami o ciekawych promocjach i ofertach na podany w zgłoszeniu numer telefonu.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany w zgłoszeniu adres zamieszkania czasopisma firmowego Pronar.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA - CZĘŚĆ II
(zaznacz właściwe pola)

1. Jestem:

2. Wielkość gospodarstwa (ha) - podaje tylko rolnik:

3. Jakie maszyny rolnicze lub komunalne Pan/Pani posiada? (Rodzaj / Producent)

4. Ostatnio zakupił Pan/Pani maszyny marki Pronar – jakie były główne powody, które zdecydowały o jej wyborze spośród innych dostępnych na rynku? Prosimy zaznaczyć maksimum 3 pola.

5. Czy planuje Pan/Pani w następnych miesiącach/latach zakup kolejnej maszyny rolniczej/komunalnej/recyklingowej?

6. W jakie maszyny rolnicze/komunalne zamierza Pan/Pani zainwestować w najblizszym czasie?
- maszyny do zbioru zielonki:

- przyczepy:

- maszyny komunalne:

- inne:

7. Czy w ofercie firmy Pronar jest maszyna, która odpowiada Pana/Pani potrzebom?

- jeśli tak, to prosimy wskazać jaka:

8. Jakie kryteria spośród wymienionych mają dla Pana/Pani największe znaczenie przy wyborze maszyny rolniczej? Prosimy zaznaczyć maksimum 3 pola.

(*)- pola obowiązkowe

Regulamin konkursu – Jeśli przyczepa, to Pronar”

konkurs Jesli przyczepa, to Pronar