Konkurs


Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w wyjątkowym konkursie, organizowanym pod hasłem „Jeśli przyczepa, to Pronar”, w którym do wygrania jest ponad 30 wartościowych nagród na czele z przyczepą rolniczą PT606 wraz dodatkowym wyposażeniem. Listę nagród uzupełniają rowery górskie, tablety, myjki ciśnieniowe, wkrętarki oraz loty szybowcem nad Narwią. Konkurs ma otwartą formułę – dla wygody ujęliśmy całą procedurę w formie krótkich pytań i odpowiedzi.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?  Każda osoba (np. rolnik) lub firma – warunek to zakup maszyn Pronar na kwotę od 10 000 zł w złożonym zamówieniu.

CO MUSI ZROBIĆ UCZESTNIK? Wypełnić formularz, w którym poza danymi i ankietą znajduje się miejsce na wymyślone przez uczestników hasło promocyjne marki Pronar. Najlepsze oceni i nagrodzi Kapituła Konkursu.

JAK OTRZYMAĆ FORMULARZ? Diler lub Fabryczny Punkt Sprzedaży Pronar musi dostarczyć kopertę z maszynami przy odbiorze maszyn.

CZY MUSZĘ WYSYŁAĆ ZGŁOSZENIE? Dealerzy oraz Fabryczne Punkty Sprzedaży odbiorą wypełnione formularze od uczestników i przekażą do siedziby Pronar Sp. z o.o.

KIEDY DOWIEM SIĘ, CZY WYGRAŁEM? Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi z początkiem grudnia br. Wówczas Kapituła Konkursu wyłoni najlepsze hasła, po czym Pronar Sp. z o.o. skontaktuje się bezpośrednio z laureatami.

KIEDY ZOSTANĄ WRĘCZONE NAGRODY? Pod koniec grudnia br. odbędzie się uroczysta gala w siedzibie Pronar Sp. z o.o. w Narwi, podczas której dojdzie do przekazania nagród.

Formularz zgłoszenia do konkursu – Jeśli przyczepa, to Pronar”

konkurs Jesli przyczepa, to Pronar

Regulamin konkursu – Jeśli przyczepa, to Pronar”

konkurs Jesli przyczepa, to Pronar