Oferty pracy – pozostałe

Ze względu na nieustający rozwój firmy poszukujemy:

  1. Kierowca samochodu ciężarowego pow. 3,5 t.
    MIEJSCE PRACY Zakład Usług Transportowych Samochodami Ciężarowymi Nina Martyniuk w Narwi
    OBOWIĄZKI:
    • przewóz ładunków na terenie RP
    WYMAGANIA:
    • prawo jazdy kat. CE z aktualnym wpisem do prawa jazdy,
    • kurs kwalifikacyjny,
    • aktualne badania psychologiczne,
    • co najmniej 2-3 letni staż pracy na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego.
    OFEROWANE WARUNKI:
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    •  atrakcyjne wynagrodzenie.
    Osoby, które spełnią wymagania formalne określone w ogłoszeniu zostaną powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej
    Data publikacji:
  2. Ajent do prowadzenia Stacji Paliw
    MIEJSCE;
    Stacje paliw Pronar w woj. podlaskim
    KONTAKT: Hurtownia Paliw
    ul. Handlowa 6H
    15-399 Białystok.
    tel.: 85 744 19 98
  3. Manager do prowadzenia Salonu SPA – dzierżawca
    MIEJSCE PRACY Narew (pow. hajnowski)
    WYMAGANIA:
    • Znajomość i doświadczenie w branży kosmetycznej i gastronomicznej.
    • Znajomość świadczenia usług w zakresie fryzjerstwa damsko-męskiego.
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne / interpersonalne oraz predyspozycje do pracy.
    • Umiejętność trafnej analizy potrzeb klienta.
    • Mile widziane wykształcenie wyższe.
    KONTAKT: Szczegółowych informacji udziela Dział Kadr:
    e-mail: kadry@pronar.pl
    telefon: 85 68 27 369; 85 68 27 272;